Ванна Kolo Comfort
- Код товару: 87569
- Модель: XWP3050000
-
5 330 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ванна Kolo Comfort
| Комплектація | |
| Вага | 17 кг |
| Габарити (ДхШхВ) | 1500x750x420 мм |
| Гарантія виробника | 5 років |
| Глибина ванни | 420 мм |
| Колір | білий |
| Комплектація | ванна; ніжки; підлокітники |
| Країна походження бренду | Польща |
| Маркування виробника | WP305000G; XWP0250; XWP3050; Ще ↓XWP3050000 |
| Матеріал корпуса | акрил |
| Об'єм | 150 л |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




