Вбудована посудомийна машина Samsung DW50R4070BB/UA
- Код товару: 93240
- Модель: DW50R4070BB/UA
-
19 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Samsung DW50R4070BB/UA
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x45x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас гучності | B |
Опис
Представлена в 2020 році вузька (ширина для вбудовування 45 см) посудомийна машина Samsung — це рішення середнього сегмента, що передбачає зручне сенсорне управління. Виробник декларує невисокий рівень шуму в роботі, який не повинен перевищувати 44 дБ. В робочій камері міститься до 10 комплектів посуду, а для того, щоб була можливість розмістити всередині великий посуд є регулювання верхнього кошика за висотою (до 5 см).
Посудомийна машина Samsung DW-50R4070BB оснащена сенсором чистоти води, завдяки чому передбачає повністю автоматичну програму. Крім цього є інтенсивний, економічний, делікатний цикл, швидке миття і сушіння. До речі, більш ефективне позбавлення від залишкової вологості покликана забезпечити функція автоматичного відкривання дверцят на 10 см. Вона спрацьовує після завершення миття і сприяє ефективній природній циркуляції повітря. Ще в якості опції пропонується режим половинного завантаження, інтенсивне ополіскування, гігієнічне оброблення та відстрочення старту. Варто враховувати, що в плані витрат ресурсів модель не найбільш еталонна: води за раз потрібно від 10 літрів, а енергоспоживання відповідає базовому класу A++.















