Вбудована посудомийна машина Samsung DW50R4070BB/UA
- Код товару: 93240
- Модель: DW50R4070BB/UA
-
19 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Samsung DW50R4070BB/UA
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x45x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Країна виробництва | Китай |
| Управління | сенсорне |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | Eрік / |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Функції мийки | |
| Використання «таблеток» | + |
| Кількість програм | 6 |
| Режими мийки | половинне завантаження; швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); інтенсивна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











