Вбудований холодильник Samsung BRB80F30A1S0UA
- Код товару: 93244
- Модель: BRB80F30A1S0UA
-
42 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Samsung BRB80F30A1S0UA
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5х54х55 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Польща |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 294 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 72 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Слім-полиця | + |
| Температура морозилки | -23 °C |
Опис
Вбудований холодильник компанії Samsung являє собою не дуже габаритну, але достатньо містку модель з класичним оснащенням у вигляді незалежних холодильного та морозильного відділень. Вона відноситься до категорії розумної побутової техніки і має вбудований Wi-Fi-модуль для підключення до фірмового мобільного додатку. У ньому користувачі можуть дистанційно керувати технікою, регулювати налаштування та проводити віддалену діагностику несправностей.
А для звичайного ручного управління передбачена сенсорна панель з дисплеєм, який відображає всю необхідну інформацію про параметри роботи. Що стосується основних характеристик, система охолодження Twin Cooling використовує випарники та вентилятори, щоб забезпечити рівномірне охолодження в обох відділеннях і запобігти змішуванню запахів. А завдяки технології No Frost усередині не утворюється іній і вам не доведеться періодично вручну розморожувати холодильник.
Корисний об'єм холодильного відділення Samsung BRB80F30A1S0UA складає 222 літри. Вона обладнана чотирма основними полицями з загартованого скла, металевою полицею для пляшок, ящиком Optimal Fresh+ з пониженою температурою для зберігання свіжого м'яса та риби, ящиком для фруктів, овочів та зелені, а також бічними полицями для яєць, пляшок, соусів, баночок і т. д. Морозильна камера має корисний об'єм 72 літри і розташована в нижній частині корпусу.
В її оснащення входять дві шухляди і висувна слим-полка для зручного доступу до вмісту. Морозильник підтримує функцію швидкого заморожування Power Freeze для оперативного охолодження свіжих продуктів, здатний заморожувати по 6 кг продуктів за добу і у разі відсутності електроенергії зберігати холод усередині протягом 6 годин. До інших корисних функцій моделі належать світлодіодне підсвічування, сигналізація відкритих дверцят, енергозберігаючий режим «Відпустка» і можливість перевішувати дверцята на будь-яку зручну для вас сторону.
















