Вбудована посудомийна машина Gunter&Hauer SL 4512
- Код товару: 61676
- Модель: SL 4512
-
19 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Gunter&Hauer SL 4512
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 580 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 6 |
| Ключові програми | половинне завантаження; автоматична; економна; інтенсивна; щоденна, 90 хвилин |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
— Половинне завантаження. Спеціальна програма для тих ситуацій, коли посудомийна машина завантажена лише на половину своєї штатної місткості. Запускати у таких варіантах повноцінну мийку було б занадто марнотратно; відповідно, в режимі половинного завантаження посудомийна машина зменшує витрату води, мийних засобів і електрики, орієнтуючись на зменшену кількість посуду. Така програма актуальна в основному для містких моделей (від 8 комплектів).
— Автоматична. Особливість даної програми полягає в тому, що машина самостійно стежить за процесом роботи: спеціальні датчики оцінюють склад води, що стікає з посуду при ополіскуванні, і коли в ньому не виявляється домішок — робота закінчується. Простіше кажучи, миття триває не строго певний час, а до тих пір, поки посуд не стане повністю чистим; це забезпечує оптимальну витрату ресурсів. Сам по собі режим миття при цьому може бути різним: в одних моделях автоматична програма працює тільки на стандартному режимі, в інших можна вибрати температуру води.
— Економна. Програма, що передбачає зменшену витрату води, мийних засобів і електрики порівняно зі звичайним режимом миття. Зазвичай, призначена для посуду без сильних забруднень і присохлих залишків їжі, хоча в окремих моделях можуть передбачатися свої особливості економічного режиму.
— Інтенсивна. Спеціальна програма для миття сильнозабрудненого посуду, наприклад, сковорідок з присохлими залишками їжі. Зазвичай, передбачає посилений напор і підвищену температуру води.











