Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA23200L
- Код товару: 93706
- Модель: EEA23200L
- 19 899 грн.
-
18 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA23200L
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x44.6x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Інверторний двигун | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |









