Вбудована посудомийна машина Samsung DW60M6070IB/UA
- Код товару: 93235
- Модель: DW60M6070IB/UA
-
22 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Samsung DW60M6070IB/UA
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5x59.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води | 11 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Рівень шуму | 44 дБ |











