Вбудована посудомийна машина Electrolux KEMC3211L
- Код товару: 93643
- Модель: KEMC3211L
-
22 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux KEMC3211L
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x44.6x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Маркування виробника | 911 074 090 |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас гучності | B |


















