Вбудована посудомийна машина Gorenje GV 520E11
- Код товару: 75622
- Модель: GV 520 E11
-
15 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Gorenje GV 520E11
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Маркування виробника | 737512 |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Кількість комплектів посуду | 11 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 5 |
| Ключові програми | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; економна; інтенсивна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
Опис
Вузька повновбудовувана автоматична посудомийна машина початкового рівня від відомого європейського бренду. Відрізняється гідною енергоефективністю класу а++, помірним рівнем шуму і можливістю підключення до зовнішнього джерела гарячого водопостачання. Посудомийна машина Gorenje GV 520e11 позиціонується як продукт базової цінової категорії з сімейства Gorenje Essential зразка 2021 року.
Здатна вмістити до 10 повних комплектів посуду, що дозволяє рекомендувати цю машину для невеликих і середніх сімей. Конструкція кошиків MultiClack має три яруси для роздільного завантаження посуду, причому середній ярус можна переміщати вище, для того щоб в нижній можна було завантажувати такі великі предмети як каструлі, сковорідки і сотейники. Цифрове Управління посудомийної машини Gorenje GV 520e11 дозволяє вибрати відповідну програму в будь-якій складній побутовій ситуації. Крім п'яти стандартних програм передбачений режим половинного завантаження, який особливо актуальний для невеликих сімей і персонального використання. Є повний захист від протікання, звуковий сигнал закінчення робочого циклу і можливість для використання комбінованих миючих засобів 3-в-1.






