Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA 912100 L (911 079 062)
- Код товару: 74614
- Модель: EEA912100L
- 16 799 грн.
-
15 999 грн.
Купівля товару в кредит
Немає
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA 912100 L (911 079 062)
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x45x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Інверторний двигун | + |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробництва | Польща |
| Маркування виробника | 911 079 062 |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Управління | сенсорне |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 10 л |
| Кількість комплектів посуду | 9 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 5 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; економна; 90 хвилин, 160 хвилин |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






