Вбудована посудомийна машина Electrolux KEMB3301L
- Код товару: 93645
- Модель: KEMB3301L
-
24 899 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux KEMB3301L
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x44.6x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Маркування виробника | 911 077 036 |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас гучності | B |
Опис
Вузька (ширина для вбудовування 45 см) посудомийка торгової марки Electrolux — це середньобюджетний прилад з зручними органами управління. Модель оснащена сенсорною панеллю QuickSelect з додатковим інформативним дисплеєм. Вони звично розташовані на торці дверцят, але серед аналогів виділяються наявністю фірмового слайдера: він покликаний спростити процедуру взаємодії з агрегатом.
Робоча камера розрахована на 10 комплектів посуду і включає третій рівень завантаження — верхній висувний ящик MaxiFlex для столових приборів. Посудомийна машина Electrolux KEMB 3301 L отримала розширений набір з 8 програм. Тут, окрім автоматичного циклу, контрольованого датчиком чистоти води, варто виділити кілька варіантів за часом (від 30 до 160 хвилин), а також делікатне та економічне миття.
Додаткові функції включають відстрочку запуску до 24 годин, самоочищення Machine Care, гігієнічну обробку ExtraHygiene. За загальне підвищення результатів миття відповідає наявність системи розпилювачів SatelliteClean та подвійного розбризкувача вгорі робочої камери. До приємних особливостей оснащення відносяться індикатор TimeBeam, що проектує на підлогу відлік зворотного часу до завершення миття, функція автоматичного відкривання дверцят AirDry для покращення якості сушки, а також загальна економічність (клас енергоспоживання D і середній витрата до 10 літрів води за цикл).

















