Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA 912100 L (911 079 062)
- Код товару: 74614
- Модель: EEA912100L
- 16 799 грн.
-
15 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA 912100 L (911 079 062)
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x45x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Інверторний двигун | + |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 10 л |
| Кількість комплектів посуду | 9 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 5 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; економна; 90 хвилин, 160 хвилин |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Вузька повновбудовувана автоматична посудомийна машина з серії Electrolux Slimline зразка 2021 року. Відрізняється використанням довговічного інверторного двигуна, високою енергоефективністю і бездоганною якістю сушіння. Підтримує функцію AirDry, яка автоматично відкриває дверцята камери після завершення робочого циклу для запобігання утворенню конденсованої вологи і збереження ідеального зовнішнього вигляду посуду.
Має компактний корпус шириною 45 см, що дозволяє встановлювати її на обмеженій площі малогабаритних кухонь. Ємність посудомийної машини Electrolux EEA 912100 L становить 9 повних комплектів, чого цілком достатньо для невеликої сім'ї з 2-4 чоловік. Мийна камера оброблена якісної високолегованої нержавіючої сталлю і обладнана парою потужних розбризкувачів. Цифрова система управління підтримує п'ять програм (інтенсивна мийка, автоматична економічна, швидка і попередня). Гратчасті кошики для завантаження посуду прості, зручні і дають можливість завантажувати такі габаритні предмети як сковороди і сталеві/чавунні решітки варильних поверхонь. Спеціальний сенсор дозволяє оптимізувати споживання води (від 10 до 13 л води на цикл залежно від програми) і економити електроенергію.










