Вбудована посудомийна машина Gunter&Hauer SL 4505
- Код товару: 94291
- Модель: SL 4505
-
12 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Gunter&Hauer SL 4505
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 580 мм |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води | 9 л |
| Кількість комплектів посуду | 9 |
| Клас гучності | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Рівень шуму | 49 дБ |












