Вбудована посудомийна машина Beko BDIS161E0Q
- Код товару: 94483
- Модель: BDIS161E0Q
-
14 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Beko BDIS161E0Q
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води | 8.7 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Інверторний двигун | + |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |













