Духова шафа Electrolux LOD6F77WZ
- Код товару: 93637
- Модель: LOD6F77WZ
-
21 399 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Electrolux LOD6F77WZ
| Головне | |
| Об'єм | 72 л |
| Органи управління | поворотні |
| Температура готування | 30 – 300 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітична (задня стінка); очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4x59.5x56.9 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність підключення | 3.48 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 45 шт |
| Кількість режимів | 9 шт. |
| Режими готування | приготування на парі; гриль; конвекція з нагрівачем; піца; розморожування |
Опис
Духова шафа торгової марки Electrolux — це прилад середньої цінової категорії з можливістю віддаленого керування. Модель допускає взаємодію через інтернет за допомогою мобільного застосунку My Electrolux Kitchen. Також у розпорядженні користувачів традиційні органи керування — пара поворотних перемикачів (для вибору режиму і температури) та інформативний дисплей EXPlore.
Духова шафа Electrolux SteamBake PRO LOD 6F77WZ отримала 72-літрову робочу камеру з традиційними решітчастими напрямними та 3-шаровим склінням дверцят. До «фішок» належить функція SteamBake, тобто можливість приготування на парі для підвищення соковитості страв — пропонується використовувати профільний цикл і виїмку на дні духовки, в яку попередньо потрібно налити трохи води.
Загалом передбачено 7 основних режимів, включно з вологою конвекцією, двома варіантами гриля (звичайний і турбо), піца. Окрім цього, у розпорядженні користувачів набір із 45 автоматичних програм Assist. Ще одна перевага моделі — комплектний термощуп для максимально простого контролю ступеня готовності м’яса та інших страв. Полегшити догляд покликані як підтримка парового очищення, так і наявність каталізного покриття Stayclean на задній стінці робочої камери. Енергоспоживання відповідає класу A+ з витратою в циклах із конвекцією близько 0.69 кВт*ч.
Сравнение Духова шафа Electrolux LOD6F77WZ с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними











