Вбудована посудомийна машина Siemens SR63HX66MK
- Код товару: 94433
- Модель: SR63HX66MK
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Siemens SR63HX66MK
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Сушіння | з теплообмінником |














