Вбудована посудомийна машина Siemens SN87TX02CE
- Код товару: 94432
- Модель: SN87TX02CE
- 66 529 грн.
-
60 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Siemens SN87TX02CE
| Додатково | |
| Відкривання без ручки | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x59.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | TFT |
| Управління | сенсорне |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 9.5 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Інверторний двигун | + |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
Опис
Посудомийну машину бренду Siemens 2025 року випуску можна віднести до рішень вищої цінової категорії. Вона представляє преміум-лінійку iQ700 і пропонує користувачам просунуті можливості. Серед останніх варто виділити відкривання без ручки openAssist — достатньо злегка натиснути на верхню частину дверцят, підсвітку камери та ефективний захист від протікань. Ще модель підтримує високоефективну технологію сушки Zeolith, яка працює у тандемі з авто-відкриванням autoOpen (для природної вентиляції).
Посудомийна машина Siemens SN 87TX02 CE має сенсорне керування, TFT-дисплей для більш інтуїтивної взаємодії, а також промінь timeLight, що проектує на підлогу зворотний відлік часу до завершення миття. Крім того, доступна функція Home Connect для віддаленого доступу і розширених налаштувань (наприклад, завантаження додаткових циклів). За замовчуванням користувачам запропоновано 8 програм, включаючи повністю автоматичну, делікатну, швидку, нічну.
Також є можливість створення власного циклу (з індивідуальними налаштуваннями), функція самоочищення робочої камери (розрахована на 14 комплектів посуду та має відсік для столових приборів), гігієнічна обробка higienaPlus, прискорення миття varioSpeed Plus і навіть підвищення блиску Extra Shine. Ще варто виділити наявність надійного та економічного інверторного двигуна iQdrive, завдяки якому забезпечується тиха робота (до 42 дБ) та низьке споживання ресурсів — в середньому на 100 циклів потрібно 950 літрів води і 54 кВт*год електроенергії (клас A). Premiere доступність відкривання без ручки, підсвітка камери, технологія сушки Zeolith та авто-відкривання для вентиляції — це елементи, що змусять споживача звернути на неї увагу. Можливості сенсорного управління, проекція часу до завершення, а також тихий двигун з низьким споживанням ресурсів роблять цю модель видатним вибором у своїй категорії.













