Вбудована посудомийна машина AEG FSE73527P
- Код товару: 91449
- Модель: FSE73527P
-
30 038 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина AEG FSE73527P
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Підсвічування камери | + |
| Проекція роботи на підлозі | з індикацією часу |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x45x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Маркування виробника | 911 077 033 |
| Управління | сенсорне |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Функції мийки | |
| Використання «таблеток» | + |
| Додаткові форсунки | + |
| Кількість програм | 7 |
| Режими мийки | швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); інтенсивна; нічна (тиха); самоочищення; 160 хвилин, 90 хвилин, 60 хвилин |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














