Вбудована посудомийна машина AEG FSE73527P
- Код товару: 91449
- Модель: FSE73527P
-
30 038 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина AEG FSE73527P
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x45x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Маркування виробника | 911 077 033 |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас гучності | B |
Опис
Вузька модель солідної місткості з паспортним завантаженням до 10 комплектів посуду. Характерна риса характеру машини - дбайливе ставлення до крихких скляних виробів. Система GlassCare забезпечує делікатне миття посуду зі скла, а тримачі SoftGrip та SoftSpikes надійно фіксують келихи та захищають їх від пошкоджень. Усього ж у програмних активах AEG FSE 73527 P є 7 встановлених автоматичних режимів.
Для досягнення найкращих результатів посудомийку озброїли системою SatelliteClean — подвійний розбризкувач постійно змінює вектор розпилення води, щоб забезпечити ретельне миття посуду. За відповідний вибір програми та тривалості циклу відповідає система QuickSelect, очолювана сенсорним повзунком на панелі керування. До речі, органи управління посудомийкою зосереджені на верхньому торці дверей. Наприкінці процедури сушіння дверцят машинки автоматично відкривається, забезпечуючи тим самим ефективніше висушування посуду. Для відображення статусу роботи посудомийки використовується промінь на підлогу з індикацією часу. Вбудовування машини передбачається в ніші гарнітура кухонних меблів з розмірами 82х45х55 см (за висотою, шириною та глибиною установки відповідно).


















