Пилосос Xiaomi Truclean W20 Wet Dry Vacuum
- Код товару: 93338
- Модель: Truclean W20 Wet Dry Vacuum
-
9 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Xiaomi Truclean W20 Wet Dry Vacuum
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.5 Агод |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | 28 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | підлогова |
| Самоочищення насадки | + |
| Інше | |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 109.3x27.1x23 см |
| Маркування виробника | C305HW |
| Комплектація | |
| Збирання води | + |
| Колір | білий |
| Об'єм ємності для води | 0.78 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.55 л |
| Пилозбірник | контейнер |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Сила всмоктування | 15000 Па |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип | вертикальний |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















