Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum E5 black
- Код товару: 93344
- Модель: Robot Vacuum E5 black
-
4 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum E5 black
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.6 Агод |
| Напруга батареї | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | 110 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | + |
| Інше | |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 7x30x30 см |
| Маркування виробника | 1033284; 1033285 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм ємності для води | 0.09 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | контейнер |
| Підключення до смартфону | + |
Опис
Робот-пилосос поповнив асортимент компанії Xiaomi в 2024 році. Це недорогий універсальний помічник, призначений для сухого та вологого прибирання будинку. Для збору сухого сміття використовуються основна щітка і дві бокові, які вимітають пил і крихти вздовж плінтусів і з кутів, направляючи їх до всмоктувального отвору. Маючи силу всмоктування в 2000 Па, пилосос здатний збирати дрібне сміття, волосся та шерсть домашніх тварин.
На вибір є три режими роботи: безшумний, стандартний і турборежим, які допомагають адаптуватися під різні типи поверхонь. Пилозбірник об'ємом 400 мл не вимагає частого очищення. Вологе прибирання здійснює серветка з м'якої мікрофібри, на яку поступово надходить вода з баку. За навігацію Xiaomi Robot Vacuum E5 відповідають численні датчики: з їх допомогою робот сканує навколишній простір, складає карти і маршрути, ідентифікує перешкоди, не падає зі сходинок і об'їжджає меблі та інші предмети інтер'єру.
Завдяки невеликій висоті корпусу (7 см) девайс легко заїжджає під дивани, крісла та ліжка. Вбудований акумулятор забезпечує до 110 хвилин автономної роботи від одного заряду. Розрядившись, гаджет самостійно повертається на зарядну базу. Для керування передбачено кілька способів. Робот підтримує роботу з віртуальними помічниками Google Assistant та Amazon Alexa, тому розуміє голосові команди користувачів. Крім цього, пристроєм можна керувати дистанційно через фірмове мобільне застосування: у ньому ви зможете змінювати налаштування, складати розклад прибирання, редагувати карти приміщень і вибирати певні зони для очищення.



















