Пилосос Xiaomi Truclean W20 Wet Dry Vacuum
- Код товару: 93338
- Модель: Truclean W20 Wet Dry Vacuum
-
9 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Xiaomi Truclean W20 Wet Dry Vacuum
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.5 Агод |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | 28 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | підлогова |
| Самоочищення насадки | + |
| Інше | |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 109.3x27.1x23 см |
| Маркування виробника | C305HW |
| Комплектація | |
| Збирання води | + |
| Колір | білий |
| Об'єм ємності для води | 0.78 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.55 л |
| Пилозбірник | контейнер |
Опис
Вертикальний пилосос відомого китайського виробника Xiaomi належить до середнього цінового сегмента і є універсальним помічником для сухого та вологого прибирання в домі. Безщітковий мотор забезпечує високу силу всмоктування в 15000 Па, завдяки чому пилосос ретельно збирає сухе сміття і розлиті рідини, очищує поверхневий пил та більш стійкі забруднення на твердих підлогових покриттях.
На вибір є три режими роботи: стандартний, потужний і режим всмоктування води. І головне, що все це за допомогою всього однієї насадки — електричної турбо-щітки з валиком із м'якого матеріалу. Вона ефективно прибирає забруднення в кутах, уздовж стін і у вузьких просторах. А спеціальні зубці на насадці розплутують волосся та шерсть домашніх тварин, щоб вони не накручувалися на валик.
В комплектацію Xiaomi Truclean W20 Wet Dry Vacuum входить станція самоочищення, яка після прибирання миє та віджимає насадку, позбавляючи користувача необхідності мити її вручну. Конструкція пилососа передбачає наявність двох резервуарів, які впливають на загальні габарити та вагу приладу. Ємність на 780 мл подає чисту воду для миття підлоги, а в резервуар об'ємом 550 мл потрапляє зібране сміття та брудна вода. Під час миття пристрій видаляє практично всю вологу, завдяки чому поверхні швидко висихають. Крім того, пилосос працює в бездротовому режимі і не обмежує свободу рухів. Вбудований акумулятор ємністю 2500 мАч забезпечує близько 30 хвилин автономної роботи, чого достатньо для прибирання кількох кімнат.


















