Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum X20 Pro
- Код товару: 93339
- Модель: Robot Vacuum X20 Pro
-
19 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum X20 Pro
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 5.2 Агод |
| Напруга батареї | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | 160 хв |
| Док-станція | |
| Док-станція з пилозбірником | + |
| Зарядна станція | + |
| Об'єм брудної води док-станції | 3.8 л |
| Об'єм пилозбірника док-станції | 2.5 л |
| Обʼєм чистої води док-станції | 4 л |
| Пилозбірник станції | одноразовий мішок |
| Самоочищення насадки | + |
| Інше | |
| Вага | 3.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.5x37c37 см |
| Маркування виробника | D102GL |
Опис
Робот-пилосос бренду Xiaomi відноситься до середнього цінового сегмента і пропонує всі необхідні функції й оснащення для якісного сухого та вологого прибирання в домі. Сила всмоктування становить 7000 Па, дозволяючи очищати як тверді підлогові покриття, так і килими. При цьому на вибір є чотири режими потужності: безшумний, стандартний, сильний і турбо. Для вологого прибирання призначені дві круглі насадки з м'якими серветками, які під час роботи щільно притискаються до підлоги і обертаються на високій швидкості, щоб відтерти стійкі плями.
Тим часом пилосос розпізнає килими і, переїжджаючи їх, автоматично збільшує потужність і піднімає насадки-швабри на 10 мм, щоб не залишати після себе вологих слідів. Акумулятор ємністю 5200 мАг забезпечує до 160 хвилин автономної роботи, після чого Xiaomi Robot Vacuum X20 Pro самостійно повертається на станцію. Вона здатна не тільки заряджати акумулятор, а ще й вигружати зібране сміття з пилозбірника у більш місткий мішок, промивати насадки для вологого прибирання чистою водою і висушувати їх гарячим повітрям, щоб запобігти появі плісняви і неприємних запахів.
Завдяки лазерній навігації LDS робот сканує обстановку на 360°, швидко складає план приміщення і інтелектуально планує маршрут прибирання. А структуроване освітлення на 120° в поєднанні з датчиком краю дозволяють уникати зіткнень з перешкодами, падінь зі сходів і полегшують прибирання сліпих зон. Управління здійснюється за допомогою мобільного додатка Mi Home/Xiaomi Home, де можна дистанційно запустити прибирання, налаштувати графік і вибрати заборонені зони.
А завдяки підтримці віртуальних помічників Google Assistant і Amazon Alexa робот-пилосос також розуміє і виконує голосові команди. Основні переваги: потужне всмоктування 7000 Па, розширена автономність до 160 хвилин, автоматична розпізнавання килимів, інтелектуальна лазерна навігація, модульна станція для зарядки та обслуговування, сумісність з голосовими помічниками.


















