Пилосос Gorenje SVC252420FFA
- Код товару: 93605
- Модель: SVC252420FFA
-
7 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje SVC252420FFA
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 5 год |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 111x25x35.8 см |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | 744839 |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
Опис
— Пилова.
Функція, що дає змогу збирати пил з невеликих твердих поверхонь — таких, як підлокітники крісел, рами картин, плафони світильників тощо. Традиційні приналежності з такою можливістю мають вигляд невеликих щіток круглої форми, однак зустрічається й інший різновид (див. наступний пункт).
— Електрична турбощітка.
Приладдя, майже повністю аналогічні описаним вище «звичайним» турбощіткам — за винятком того, що валик в даному випадку приводиться в обертання не потоком повітря, а встановленим у самій насадці електродвигуном. Головною перевагою електричних насадок є вища ефективність (при тій же потужності всмоктування), обумовлена двома моментами. По-перше, такі насадки практично не впливають на потужність всмоктування — тоді як традиційні механічні турбощітки «з'їдають» частину цієї потужності, витрачаючи її на обертання валика. По-друге, швидкість обертання електротурбощітки не залежить від повітряного потоку; та й крутний момент електродвигуна може бути досить високим. Зворотною стороною цих переваг є складність і дорожнеча самих насадок, а також необхідність використовувати спеціальні труби і шланги, доповнені проводкою для живлення електродвигуна.

























