Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum S40C EU
- Код товару: 93341
- Модель: Robot Vacuum S40C EU
-
6 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum S40C EU
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.4 Агод |
| Напруга батареї | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | + |
| Інше | |
| Вага | 3.44 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.7x34x34 см |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм ємності для води | 0.26 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.52 л |
| Пилозбірник | контейнер |
| Підключення до смартфону | + |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання подачі води | + |
| Регулювання потужності | + |











