Пилосос Electrolux EP83HB25UV
- Код товару: 93698
- Модель: EP83HB25UV
-
25 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Electrolux EP83HB25UV
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 1 шт. |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Док-станція | |
| Док-станція з пилозбірником | + |
| Зарядна станція | підлогова |
| Пилозбірник станції | одноразовий мішок |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 3.21 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 100.8x25.9x25 см |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
Опис
Бездротовий пилосос компанії Electrolux має доволі високу ціну, яка зумовлена багатофункціональністю та просунутими можливостями для ефективнішого прибирання в домі. Він призначений лише для сухого прибирання, але виділяється продуманою конструкцією. По-перше, завдяки портативному блоку пристрій легко трансформується з класичного вертикального пилососу у компактний ручний. Це значно розширює радіус прибирання, дозволяючи очищати меблі, постіль, локальні забруднення й навіть салон автомобіля.
Висота труби регулюється залежно від зросту користувача. По-друге, в оснащення входить багатозадачна док-станція. Вона самостійно вивантажує з пилозбірника зібраний сміття, відправляючи його у більш місткий 2-літровий мішок. Це позбавляє користувача необхідності контактувати з брудом приблизно на 8 тижнів. Крім цього, на станції Electrolux EP 83 HB25UV можна зручно зберігати і сам пилосос, і його насадки.
Модель розрахована на очищення як твердих підлогових покриттів, так і килимів. Причому в автоматичному режимі техніка сама регулює потужність, обираючи оптимальне значення залежно від типу покриття та рівня забрудненості. На корпусі відображається як обрані налаштування, так і залишковий заряд акумулятора. Час автономної роботи досягає 90 хвилин, хоча все, звісно, залежить від режиму та використовуваних насадок. А їх у комплекті декілька: основна турбощітка PowerPro Multi-surface для будь-яких підлогових покриттів, міні-турбощітка з ультрафіолетом для дезінфекції постелі та м'яких меблів, щілинна і дві пилові насадки (мала і велика). Також до числа корисних доповнень входить світлодіодне підсвічування, яке допоможе виявити забруднення у темних і важкодоступних місцях.


















