Духова шафа Electrolux LOB8S38Z
- Код товару: 93683
- Модель: LOB8S38Z
-
41 899 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Electrolux LOB8S38Z
| Головне | |
| Об'єм | 70 л |
| Органи управління | сенсори |
| Температура готування | 30 – 230 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4x59.5x56.7 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Потужність підключення | 3.5 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 236 шт |
| Режими готування | вбудована пароварка; гриль; конвекція з нагрівачем; піца; своя програма; розморожування |
Опис
Дебют 2025 року в лінійці SteamPro виробника Electrolux — це духова шафа, яку можна віднести до рішень на стику середнього та просунутого класу. Модель здатна працювати як повноцінна пароварка, адже має окремий резервуар для води і 7 режимів із додаванням пари, включно з хлібом, паровим освіженням, розстоюванням тіста тощо. Серед особливостей приладу також зручні органи керування, де окремої згадки заслуговує кольоровий TFT-дисплей EXCite, що робить взаємодію більш інтуїтивною.
Духова шафа Electrolux SteamPro LOB 8S38Z має 70-літрову робочу камеру, де на одному рівні розташовані практичні телескопічні направляючі. Одночасне приготування можливе на 3 рівнях. Користувачам запропоновано понад 10 режимів приготування, серед яких окремої уваги заслуговують томління, гратен, волога конвекція та цикл піци. Спростити реалізацію поширених рецептів покликана підтримка великої кількості автопрограм — 236 варіантів у межах меню Assist. Крім того, можливе збереження трьох користувацьких програм із швидким доступом через Обране. Варто також відзначити очищення робочої камери після експлуатації за допомогою пари, автодоводчик дверцят та економне енергоспоживання класу A++. У циклах з конвекцією споживання становить близько 0,52 кВт·год.
Сравнение Духова шафа Electrolux LOB8S38Z с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними









