Вбудована посудомийна машина Beko BDIS 38040A
- Код товару: 85754
- Модель: BDIS38040A
-
16 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Beko BDIS 38040A
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас гучності | C |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 8 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); інтенсивна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Модель тонкого форм-фактора від турецького виробника побутової техніки Beko. Посудомийка має розміри корпусу 45 см завширшки і підлягає повному вбудованню в кухонні меблі. Вигляд її роботи забезпечується завдяки світловому променю LedSpot, який проектується на підлогу біля основи пристрою під час активного циклу миття посуду. В пам'ять Beko BDIS 38040A встановлено 8 автоматичних програм.
Тривалість багатьох режимів можна зменшити завдяки функції прискорення циклу Fast+. У камеру машини дозволяється завантажувати до 10 комплектів посуду відразу, а за цикл посудомийка в середньому витрачає близько 8.9 л води. На фінішному етапі сушіння посуду машинка автоматично прочиняє дверцята для видалення надмірної вологи і більш ефективного висушування вмісту. З інших опцій у пристрої є таймер відстрочки запуску з інтервалом до 24 годин, передбачається можливість регулювання висоти розміщення верхнього кошика, кнопкова панель управління та невеликий LED-екран (на верхньому торці дверей). Рівень шуму при роботі посудомийки не перевищує 45 дБ.









