Вбудований холодильник Siemens KI87SAFE0N
- Код товару: 93288
- Модель: KI87SAFE0N
-
62 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Siemens KI87SAFE0N
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.2x55.8x54.5 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1775х560х550 мм |
| Споживання енергії в рік | 207 кВт/год |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 272 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Великий ящик | + |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 63 л |
| Потужність заморожування | 5 кг/добу |
| Температура морозилки | -24 °C |
| Час збереження холоду | 12 год |
| Швидке заморожування | + |
| Ящиків морозильної камери | 2 шт |
| Функції та можливості | |
| Функції | режим відпустки; керування зі смартфона (Wi-Fi); дисплей; індикатор закриття дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона вологості |
| Об'єм холодильної камери | 209 л |
| Полиць | 5 шт |
| Швидке охолодження | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






