Духова шафа Siemens CS736G1B1
- Код товару: 94435
- Модель: CS736G1B1
-
102 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Siemens CS736G1B1
| Головне | |
| Об'єм | 47 л |
| Органи управління | сенсори |
| Температура готування | 30 – 250 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітична (задня стінка); очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5x59.4x56.8 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність підключення | 3.3 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 450x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 21 шт. |
| Режими готування | вбудована пароварка; гриль; конвекція з нагрівачем; піца; розморожування |
Опис
Компактна (висота корпусу 45 см) духова шафа виробництва Siemens — це рішення найвищої цінової категорії і представник фірмової преміум-лінійки iQ700. Модель отримала порівняно невелику 47-літрову робочу камеру з можливістю одночасно випікати на всіх чотирьох рівнях. Підвищити зручність експлуатації покликаний автодоводчик дверцят softMove, кольоровий сенсорний TFT-дисплей, підтримка одразу кількох функцій очищення.
Так, розм'якшити забруднення дозволяє паровий цикл, а крім цього на задній стінці духовки знаходиться каталитичне покриття ecoClean, яке знижує трудомісткість догляду. Духова шафа Siemens CS 736G1B1 передбачає вбудовану пароварку, тобто має спеціальний літровий резервуар для води і отримала кілька профільних циклів з додаванням пари. Користувачам доступний великий асортимент режимів приготування, де окрім різних комбінацій нагрівальних елементів варто виділити піцу, томління, розморожування і паровий розігрів.
Ще є функція coolStart, яка замінює попередній розігрів (ця опція також у наявності) і економить час користувачів. Окремої уваги заслуговує технологія Home Connect, яка означає можливість віддаленого управління за допомогою однойменного мобільного додатку. Також виділимо 3-шарове скління дверцят і енергоспоживання класу A+. Преміум-якості духової шафи підкреслюють компактний розмір з широким спектром функцій: від вбудованої пароварки до підтримки дистанційного управління через Home Connect.
Сравнение Духова шафа Siemens CS736G1B1 с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними













