Вбудований холодильник Siemens KI87SAFE0N
- Код товару: 93288
- Модель: KI87SAFE0N
-
62 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Siemens KI87SAFE0N
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.2x55.8x54.5 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 272 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Великий ящик | + |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 63 л |
| Потужність заморожування | 5 кг/добу |
| Температура морозилки | -24 °C |
| Функції та можливості | |
| Функції | режим відпустки; керування зі смартфона (Wi-Fi); дисплей; індикатор закриття дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
Опис
— Дисплей.
Дисплеями могут оснащаться холодильники любого уровня — от самых простых до продвинутых. В любом случае экран обеспечивает дополнительное удобство в управлении: на него может выводиться различная подробная информация о работе агрегата, а также другие полезные данные (например, часы).многофункциональные компоненты «умного дома». Однако и стоит подобная техника соответственно.










