Вбудована посудомийна машина Vestfrost BDW60153
- Код товару: 77618
- Модель: BDW60153
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Vestfrost BDW60153
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x59.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 12 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 6 |
| Ключові програми | половинне завантаження; швидка мийка; економна; гігієнічна; інтенсивна; щоденна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Одна з найдоступніших повнорозмірних автоматичних посудомийних машин з конденсаційної сушінням, можливістю підключення до зовнішнього джерела гарячого водопостачання і простий цифровою системою управління з наочним LED-індикатором. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії орієнтований на найширше коло економних користувачів. Посудомийна машина Vestfrost BDW60153 містка, надійна і зручна в повсякденному використанні.
Її мийна камера виготовлена з якісної нержавіючої сталі і здатна прийняти до 15 повноцінних комплектів посуду. Трирівнева система завантаження забезпечує гнучкість при митті таких габаритних предметів як каструлі, сковороди або сотейники, а її практична конструкція істотно прискорює завантажувально-розвантажувальні операції. Покращена система спринклерів оптимізує циркуляцію води і формує потужний напір, швидко змиває будь-які забруднення (на цикл економічної мийки витрачається всього 12 л води). Цифрова система управління підтримує роботу шести основних програм і декількох корисних додаткових функцій (в т.ч. функції половинного завантаження). Машина обладнана ефективною системою захисту від протікання AquaStop і може працювати з комбінованими миючими засобами 3-в-1.


























