Вбудована посудомийна машина Bosch SPV8ZMX06Q
- Код товару: 93726
- Модель: SPV8ZMX06Q
-
56 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Bosch SPV8ZMX06Q
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Підсвічування камери | + |
| Проекція роботи на підлозі | бічне світло |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Управління | сенсорне |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води | 8.9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Інверторний двигун | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас гучності | B |















