Вбудована посудомийна машина Beko DIN 34322
- Код товару: 67781
- Модель: DIN 34322
-
15 299 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Beko DIN 34322
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x59.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 590 мм |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 13 л |
| Кількість комплектів посуду | 13 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 4 |
| Ключові програми | половинне завантаження; швидка мийка; економна; інтенсивна; щоденна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
Опис
Представлена в 2020 році посудомийна машина торгової марки Beko — це відносно недорога модель, призначена для вбудовування в нішу кухонного гарнітура шириною 60 см. Прилад отримав сенсорну панель управління, традиційно для повновбудованих рішень, яка розташована на торці дверцяти. В робочій камері за раз можна відмити від забруднень до 13 комплектів посуду. А для розміщення різного кухонного приладдя передбачене регулювання верхньої корзини по висоті, спеціальні тримачі для чашок і фужерів.
Посудомийна машина Beko DIN 34322 підтримує чотири програми миття (інтенсивну, швидку, економну та Clean & Shine), а також кілька температурних режимів, аж до 70 °C. Додатково користувач може скористатися функцією половинного завантаження та відстрочення старту на 3, 6, або 9 годин. З інших особливостей варто виділити наявність практичного висувного диспенсера для мийних засобів. Клас енергоспоживання приладу відповідає високій оцінці A++, а ось витрата води стартує від 13 літрів і рівень шуму може досягати 49 дБ.









