Вбудована посудомийна машина Samsung DW50R4060BB/UA
- Код товару: 93241
- Модель: DW50R4060BB/UA
-
18 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Samsung DW50R4060BB/UA
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x45x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10 л |
| Кількість комплектів посуду | 9 |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Рівень шуму | 44 дБ |









