Вбудована посудомийна машина Kernau KDI 6955 SD
- Код товару: 81748
- Модель: KDI 6955 SD
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Kernau KDI 6955 SD
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x60x57 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A+++рік / |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 9 |
| Ключові програми | швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); гігієнічна; інтенсивна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
— Автоматична. Особливість даної програми полягає в тому, що машина самостійно стежить за процесом роботи: спеціальні датчики оцінюють склад води, що стікає з посуду при ополіскуванні, і коли в ньому не виявляється домішок — робота закінчується. Простіше кажучи, миття триває не строго певний час, а до тих пір, поки посуд не стане повністю чистим; це забезпечує оптимальну витрату ресурсів. Сам по собі режим миття при цьому може бути різним: в одних моделях автоматична програма працює тільки на стандартному режимі, в інших можна вибрати температуру води.
— Економна. Програма, що передбачає зменшену витрату води, мийних засобів і електрики порівняно зі звичайним режимом миття. Зазвичай, призначена для посуду без сильних забруднень і присохлих залишків їжі, хоча в окремих моделях можуть передбачатися свої особливості економічного режиму.
— Делікатна (для скла). Спеціальна програма для миття тендітного посуду, насамперед з тонкого скла (келихів, фужерів тощо). Миття здійснюється при знижених температурах (щоб уникнути перепадів) і з мінімальними механічними впливами, що дає змогу зберегти делікатний посуд в цілості.
— Гігієнічна. Програма, розрахована на максимально ефективне знищення хвороботворних бактерій і вірусів. Зазвичай, передбачає підвищені температури води (близько 68...70 °С), що може забезпечити бактерицидний ефект навіть без використання спеціальних засобів (хоча конкретні особливості роботи, зрозуміло, можуть бути різними). Наявність цього режиму дуже бажана, якщо машина використовується для миття дитячого посуду; також він може стати в нагоді, якщо в родині хтось захворів.
— Інтенсивна. Спеціальна програма для миття сильнозабрудненого посуду, наприклад, сковорідок з присохлими залишками їжі. Зазвичай, передбачає посилений напор і підвищену температуру води.











