Вбудована посудомийна машина Kernau KDI 6955 SD
- Код товару: 81748
- Модель: KDI 6955 SD
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Kernau KDI 6955 SD
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x60x57 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A+++рік / |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 9 |
| Ключові програми | швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); гігієнічна; інтенсивна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







