Вбудована посудомийна машина Electrolux ETM 43211 L (911 074 077)
- Код товару: 71237
- Модель: ETM43211L
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux ETM 43211 L (911 074 077)
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x44.6x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Колір | чорний |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 8 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); інтенсивна; щоденна, годинна |
| Функції | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
Опис
Вузька і компактна повновбудовувана автоматична посудомийна машина з конденсаційної сушінням, функцією автоматичного відкривання AirDry і сенсором, контролюючим чистоту води. Має невелику ширину 45 см і помірну Ємність (10 комплектів посуду). Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування потреб сімей чисельністю 2-5 чоловік. Оснащена повноцінною цифровою системою управління QuickSelect, що забезпечує функціонування 8-и основних програм: автоматичної( від 45 до 70 °C), економічної (50 °C), інтенсивної (70 °C), швидкої (60 °C), делікатної (45 °C) та ін ще однією корисною особливістю посудомийної мащини Electrolux ETM 43211 L стала функція AirDry.
Вона відкриває дверцята машинки після завершення її роботи, що запобігає можливому утворенню конденсату і зберігає бездоганний зовнішній вигляд посуду. Робоча камера і фасад цієї моделі виготовлений з високоякісної сталі. Висувний кошик MaxiFlex розрахований на столове приладдя більшості форм і розмірів. Регульовані роздільники цього з легкістю завантажити в нього будь-які предмети, якими б великим і громіздким вони не були (каструлі, сковороди і навіть секції решіток побутових варильних поверхонь). Подвійні розбризкувачі забезпечить ретельну мийку будь-якого посуду і гарантують потрапляння води в кожен куточок мийної камери.












