Вбудована посудомийна машина Electrolux EEM 48300 L (911 536 429)
- Код товару: 79825
- Модель: EEM48300L
-
21 399 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux EEM 48300 L (911 536 429)
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x59.6x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас гучності | C |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 11 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 8 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; інтенсивна; самоочищення; 60 хвилин, 90 хвилин, 160 хвилин |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Модель впевненого середнього рангу з портфоліо шведського бренду побутової техніки Electrolux зразка 2021 року. Машинка здатна прийняти на борт 14 комплектів посуду. Для столових приладів у мийній камері пристрою передбачається висувна скринька MaxiFlex на верхньому рівні завантаження. Технологічне ноу-хау посудомийки — інноваційний розбризкувач SatteliteClean, що обертається, для ретельного миття самого брудного посуду.
У програмних активах Electrolux EEM 48300 L є 8 автоматичних режимів миття посуду, що доповнюються функцією попереднього ополіскування. Переважний час циклу дозволяє вибрати сенсорний повзунок QuickSelect на панелі керування, що знаходиться на верхньому торці дверей. До речі, на завершальному етапі циклу машина автоматично прочиняє дверцята для кращого висушування посуду (технологія AirDry). З інших особливостей моделі важливо згадати стабілізатори SoftSpikes для надійної фіксації крихких скляних виробів, червоний промінь на підлогу як індикатор стану циклу, спеціальні розсувні петлі PerfectFit для кріплення декоративного фасаду, що позбавляють необхідності підрізування цоколя у кухонного гарнітуру.

















