Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA 927201 L
- Код товару: 60647
- Модель: EEA927201L
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA 927201 L
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x59.6x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробництва | Польща |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 10 л |
| Кількість комплектів посуду | 13 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 6 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; інтенсивна; щоденна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Вбудована повнорозмірна (ширина корпусу 60 см) посудомийка компанії Electrolux належить до рішень середнього класу. Однією з головних фішок приладу вважається технологія AirDry. Якщо вона активна, то відразу після завершення мийки (на початку етапу конденсаційної сушіння) здійснюється автоматичне відкривання дверцят на 10 градусів для природної циркуляції повітря. Виробник запевняє, що завдяки цьому якість позбавлення від залишкової вологості збільшується в 3 рази.
Посудомийна машина Electrolux EEA 927201 L здатна відмити за раз до 13 комплектів посуду, витрачаючи на цей процес від 10 літрів води. Енергоспоживання в економною програмою знаходиться на рівні 0.9 кВт, що відповідає класу A++. У загальній складності посудомийка має 6 програм, включаючи повністю автоматичний (всі параметри задає сенсор чистоти води та інші датчики), щоденний, інтенсивний, швидкий 30-хвилинний цикл і попереднє ополіскування. В якості додаткової опції запропонована відстрочка запуску на 3 години. Модель можна підключити до гарячої води, а рівень шуму в роботі не повинен перевищити 46 дБ.











