Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum S20 White
- Код товару: 93343
- Модель: Mi Robot Vacuum S20
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum S20 White
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 3.2 Агод |
| Напруга батареї | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | 120 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | + |
| Інше | |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.8x32.5x32.5 см |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | білий |
| Об'єм ємності для води | 0.27 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | контейнер |
| Підключення до смартфону | + |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | + |
| Сила всмоктування | 5000 Па |
| Тип | робот-пилосос |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | бічна щітка; турбощітка |
| Робот-пилосос | |
| Голосовий асистент | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Обмеження площі прибирання | через додаток |
| Пам'ять кількох карт (поверхів) | + |
| Побудова карти приміщення | далекоміром (лазером) |
| Подолання порога | 20 мм |
| Функції робота | прибирання за розкладом; захист від падінь; сенсор перешкод |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









