Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum S20 White
- Код товару: 93343
- Модель: Mi Robot Vacuum S20
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum S20 White
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 3.2 Агод |
| Напруга батареї | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | 120 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | + |
| Інше | |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.8x32.5x32.5 см |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | білий |
| Об'єм ємності для води | 0.27 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | контейнер |
| Підключення до смартфону | + |
Опис
Робот-пилосос компанії Xiaomi із модельного ряду 2024 року є недорогим, але багатофункціональним помічником для сухого і вологого прибирання будинку. Має потужність всмоктування в 5000 Па, він ефективно очищає тверді та килимові підлогові покриття, збирає пил, великий сміття, волосся та шерсть домашніх тварин. У режимі сухого прибирання робот рухається по зигзагоподібному маршруту і пропонує 3 рівні потужності.
Під час вологого прибирання він переходить на Y-подібний маршрут і тим самим імітує ручне прибирання, протираючи ту саму область в двох напрямах. Комбінована конструкція бака об'єднує пилозбірник об'ємом 400 мл та ємність для води на 270 мл. Ви також можете регулювати інтенсивність подачі води на миючу насадку. Для навігації Xiaomi Mi Robot Vacuum S20 використовує лазерну систему LDS.
Лідар сканує приміщення, допомагає точно складати карти та вільно орієнтуватися в приміщенні, об'їжджаючи перешкоди, а численні датчики запобігають падінням зі сходів. Пилосос здатен складати і зберігати в пам'яті карти кількох поверхів, що актуально для власників багатоповерхових будинків. Також він легко долає пороги висотою до 20 мм. Управління теж максимально зручне.
Завдяки підтримці Google Assistant і Amazon Alexa гаджет розуміє голосові команди користувача. Окрім цього, у фірмовому мобільному додатку ви можете скласти розклад прибирання, вказати конкретні забруднені зони, відрегулювати налаштування і встановити віртуальні стіни. За автономність відповідає ємний акумулятор на 3200 мАг, одного заряду якого вистачає на пару годин безперервної роботи. Розрядившись, робот самостійно повертається на зарядну станцію, після чого продовжує прибирання з того місця, де зупинився.













