Кондиціонер Neoclima NCI09EHMIw1eu/NCO09EHMIw1eu
- Код товару: 94269
- Модель: NCI09EHMIw1eu/NCO09EHMIw1eu
-
19 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Neoclima NCI09EHMIw1eu/NCO09EHMIw1eu
| Ефективність | |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.62 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.24 |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7.9 кг |
| Вага зовнішнього блока | 20.2 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x495x270 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 729x292x200 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 9500 |
| Рекомендована площа приміщення | 27 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.












