Кондиціонер Neoclima NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu
- Код товару: 94273
- Модель: NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu
-
44 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Neoclima NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu
| Ефективність | |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -23 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 7 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 11.2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 33.5 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 805x554x330 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 969x320x241 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 18000 |
| Рекомендована площа приміщення | 52 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.









