Кондиціонер Neoclima NCI12EHMIw1eu/NCO12EHMIw1eu
- Код товару: 94277
- Модель: NCI12EHMIw1eu/NCO12EHMIw1eu
-
20 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Neoclima NCI12EHMIw1eu/NCO12EHMIw1eu
| Ефективність | |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.61 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.21 |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 8.1 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21.4 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x495x270 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 729x292x200 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 12000 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
Продуктивний, енергоефективний і малошумний інверторний кондиціонер побутового класу в форматі елегантної спліт-системи для настінного монтажу. Є середньою моделлю сімейства Neoclima Manchester зразка 2024 року, продукти якого адаптовані для роботи на обігрів в умовах вітчизняного клімату. Здатний ефективно працювати як у літню спеку при температурі повітря до +50 °C, так і виконувати функції теплового насоса, працюючи на обігрів, при морозах до -15 °C.
Підійде для охолодження і нагрівання повітря в житлових, офісних і господарсько побутових приміщеннях площею від 18 до 35 м². Інверторний кондиціонер Neoclima Manchester NCI/NCO-12EHMIw1eu відрізняється помірною вартістю, стильним зовнішнім дизайном внутрішнього блоку і якісною системою фільтрації повітря, яка включає в себе іонізатор. Також варто відзначити його значну продуктивність, високу сезонну енергоефективність і низький рівень шуму. Надійний інверторний компресор від Toshiba GMCC і DC-двигун внутрішнього блоку працюють максимально плавно, створюючи мінімум звуків і вібрацій. Автоматичне управління вертикальними напрямними жалюзі забезпечує рівномірний розподіл холодного/теплого повітря по об'єму кімнати.












