Кондиціонер Neoclima NCI18EHMIw1eu/NCO18EHMIw1eu
- Код товару: 94272
- Модель: NCI18EHMIw1eu/NCO18EHMIw1eu
-
35 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Neoclima NCI18EHMIw1eu/NCO18EHMIw1eu
| Ефективність | |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.61 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.4 |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 11.2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 33.5 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 805x554x330 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 969x320x241 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 18000 |
| Рекомендована площа приміщення | 52 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Таймер.
Функція, що дає змогу задавати час автоматичного відключення кондиціонера. Завдяки таймеру можна, наприклад, запустити кондиціонер перед відходом до сну і спокійно заснути, не переживаючи про відключення пристрою — він сам вимкнеться через заданий користувачем час. А в деяких моделях таймер є складовою нічного режиму (див. нижче).
— Інверторний компресор.
Наявність в кондиціонері компресор з інверторним управлінням потужністю. Моделі без інвертора мають лише два режими роботи — повна потужність і «вимк.»; а задана інтенсивність обігрівання/охолодження забезпечується за рахунок вмикання і вимикання компресора на певні проміжки часу. Зі свого боку, принцип інверторного управління полягає в плавній зміні потужності компресора, що дає змогу уникати постійних вмикань і вимикань. Такий формат роботи дає цілий ряд переваг: мінімальний знос, відсутність стрибків напруги і зайвого навантаження на мережу, а також комфортний (невисокий і стабільний) рівень шуму. Головний недолік інверторних моделей — досить висока вартість.
— Авторестарт.
Автоматичне відновлення налаштувань кондиціонера після відключення живлення. Простіше кажучи, при відновленні живлення пристрій з даною функцією продовжить працювати в тому ж режимі, що й до перерви з подачею енергії.












