Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-18HSSUAWF1 52 м²
- Код товару: 89505
- Модель: ARN18HSSUAWF1/ARU18HSSUAWF1
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-18HSSUAWF1 52 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 10.6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 32.6 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 805х554х330 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 957х302х213 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Максимальна довжина труб | 20 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 20 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Підключення Wi-Fi модуля | + |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 5270 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5270 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 52 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 43.5/32.5 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1750/1500 Вт |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; самоочищення; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






