Кондиціонер Ardesto ARD-ACS12-I
- Код товару: 93948
- Модель: ARD-ACS12-I
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ardesto ARD-ACS12-I
| Ефективність | |
| Макс. t для режиму охолодження | 53 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 20 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 459x712x276 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 777x201x250 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 12000 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м² |
| Тип | спліт-система |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 3520 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3660 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 49 |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.


























