Кондиціонер Trosten Pro TRN-24PR
- Код товару: 93371
- Модель: Pro TRN-24PR
-
29 717 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Trosten Pro TRN-24PR
| Ефективність | |
| Мін. t для режиму обігрівання | -22 °C |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 853x603x349 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1010x315x220 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 24000 |
| Рекомендована площа приміщення | 70 м² |
| Тип | спліт-система |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 7040 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 7180 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 55 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 47/30 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 2020/1930 Вт |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.











