Бойлер Ardesto 4015008
- Код товару: 93956
- Модель: 4015008
-
5 699 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Бойлер Ardesto 4015008
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 55.3x45x48 см |
| Гарантія на бак | 3 роки |
| Органи керування | знизу |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | механічне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 50 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
Опис
Порівняно недорогий та економічний бойлер з «мокрим» ТЕНом та баком місткістю 50 л. У цій моделі застосований занурювальний ТЕН потужністю 1500 Вт. Теплоелемент доповнений магнієвим анодом. Існує зручний механічний регулятор для налаштування температури, максимальна температура нагріву становить 75 °С. Внутрішні поверхні бака покриті емаллю. Водонагрівач оснащений сервісним отвором у вигляді фланця, через фланцеву накладку зручно від'єднувати ТЕН та чистити накопичувач від осаду.
Електричний бойлер з накопичувачем Ardesto NEU NTS 50 V 1.5K монтується у вертикальному положенні. Для встановлення використовується кронштейн із настінною фіксацією. Водопровідні труби з'єднуються знизу. Для захисту бака від надлишкового тиску передбачено окремий клапан. Захисний клапан від підвищеного тиску є у наборі. Гарантія на накопичувальний бак складає 3 роки. У корпусі є теплоізоляція на основі піноматеріалу, яка дозволяє триваліший час зберігати воду в нагрітому стані. Додатково водонагрівач швидше досягає необхідної температури. Середній час нагрівання всього бака відбувається за 104 хв. Корпус має вигляд циліндра.











